Kadın Türk

Bugün: 8.7.2015 Saat: 00:51:31
Yazı Boyutu:
 • Yazıları Büyüt
 • Normal Yazı Boyutu
 • Yazıları Küçült
Kadın Türk kadın türk Web Sitemize hoş geldiniz...

Online Kadınların Buluşma Noktası...

Mezuniyet Kıyafetleri İçin Hülya Avşarın Modacısından Tüyolar konusunu yazdır Mezuniyet Kıyafetleri İçin Hülya Avşarın Modacısından Tüyolar konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.

Mezuniyet Kıyafetleri İçin Hülya Avşarın Modacısından Tüyolar

  TARİH: 04-06-2011 - SAAT: 02:20:13 | Ekleyen: Kadın Türk Mezuniyet Kıyafetleri İçin Hülya Avşarın Modacısından Tüyolar
Sponsor Bağlantılar:
instadiet

Mezuniyet günlerinin yaklaşmasıyla başlayan ne giyeceğim telaşına son vermek için, ünlü modacı Gülen Yalçın, birbirinden şık ve ışıltılı kıyafetler tasarlıyor. Mezuniyet gecesinde genç kızlar, göz alıcı sadeliği keşfediyor. Türkiye'de "Swarovski Elements" etiketini kullanan tek moda tasarımcısı olan Gülen Yalçın, özel olarak hazırladığı mezuniyet kıyafetleri ile abartıdan uzak ve etkileyici bir şıklık vaat ediyor. Mezuniyet gecesi için hazırlanmış kıyafetler arasında özellikle, Swarovski taşlarla detaylandırılmış mini elbiseler, kendine güvenen ve özgür kızların tercihi olacağa benziyor. Tamamı el işçiliğiyle üretilen kıyafetlerde canlı renkler ön plana çıkıyor. Hülya Avşar'ın show programı ve sahne kıyafetlerini de tasarlayan ünlü tasarımcı, ilk kez topuklu ayakkabı giyecek olan genç kızların rahat modelleri tercih etmesinden yana olduğunu belirtiyor. Adım atamayan bir genç kız, ne kadar güzel giyinirse giyinsin hoş bir görüntü vermeyeceğini sözlerine ekleyen Yalçın, genç kızların, yaşlarına uygun tasarımlar giymeleri gerektiğini vurguluyor. Mezuniyet koleksiyonunda, birbirinden şık straplez ve mini elbiselere ağırlık veren Yalçın, tasarımlarının genç kızların kişiliğini ortaya çıkaracağını belirtiyor.


Sponsor Bağlantılar:
instadiet


TAGS: hülya avşarın modacısından mezuniyet kıyafetleri, istanbulda mezuniyet elbiseleri satilan yerler, adana mezuniyet kıyafeti nerden alınır, hüly avşar kıyafetleri, ünlü mezuniyet kıyafetleri,


Bu yazıya henüz yorum yapılmamış yorum yapan ilk kişi siz olun...


Mezuniyet Kıyafetleri İçin Hülya Avşarın Modacısından Tüyolar Hakkında Yeni Yorum Yaz


  Yorum yazarken lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :   
 

İdeal Kilo Hesaplama

İdeal Kilo Hesaplama

Herkesin ortak derdi kilo. Peki ideal kilonuzu biliyor musunuz? İdeal Kilo Hesaplama

Neden Kadın Türk

İnternette yayın yapan kadın sitelerine baktığımızda yazıları okumak yorum yazmak için sayfalarca form doldurmak zorunda bırakıyorlar. Peki bizde nasıl?
 • Üyelik şartı yok!
 • Kişisel bilgileri vermek yok!
 • İstediğiniz yazıyı üye olmadan yazabilirsiniz
 • Yazılan yazıları üye olmadan yorumlayın
 • Kendini özgürce ifade edin

Site İçerisinde Arama Yap

Sarımsak Çayı

Angeline Jolie Tavsiyeli; sarımsak çayı garlic tea

garlic tea sarımsak çayı

En Son Eklenen Yorumlar

sarımsak çayı garlic tea

Kullanım Hakları:

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.