Diyet yapmadan kilo vermek

Çağımızın En önemli problemlerinden biride hiç şüphesiz obezite. Kadın erkek hepimizin ortak sorunu fazla kilolardan kurtulmak.. peki diyet yapmadan kilo vermek mümkün mü.? diyet yapmadan nasıl kilo verilir.?

ideal-kilo-hesaplamaFazla kilolar kadınlar ve erkekler için sağlık ve görünüm açısından gerçekten tasvip edilemeyecek bir problemdir. Fazla kilolardan kurtulmak ve ideal kilonuza kavuşmak için pes etmeden iradeli olmaktan geçmektedir. Bunun içinde öncelikli olarak İdeal kilo hesaplama yapmamız gereklidir. İdeal kilomuzu öğrendikten sonra uzmanlar kilo vermek için yani zayıflamak için spor yapmayı tavsiye eder. Diyetisyenlere göre kilo vermek için diyet yapmak hiç şüphesiz önerilmektedir. ama unutulmamalıdır ki Spor yapmadan sadece diyet ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz ama vücudunuzda ki sarkmalardan kurtulamazsınız. Eğer Fit bir görünüme kavuşmak ve sıkılaşmak istiyorsanız mutlaka Spor yapmalısınız. Düzenli bir şekilde Spor salona gitmek için zamanınız ve imkanınız yoksa o zaman evde eğzersiz hareketleri üzerine mutlaka çalışma yapmanızı öneriyoruz.

evde eğzersiz videoları hakkında internet üzerinde yeterince malumat bulabilirsiniz. eğsersiz videolarını uzmanların tavsiye ettiği şekilde yaparak kilo verebilir ve vücudunuzun sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

diyet-mi-spor-muUzmanlar Diyet yapmadan spor yapmak üzerine yazılanların hiçbirinin sağlıklı olduğunu düşünmüyor. Diyet yapmadan kilo vermek yağmurlu havada şemsiyesiz, ıslanmadan dışarıda dolaşmak gibi gerçek dışı bir iddia olur.

Birbirinden ayrılmayan, biri olmadan diğerinin mümkün olamayacağı zayıflamanın iki altın kuralı vardır.

1. Spor yapmak
2. Diyet yapmak.

Spor ve Diyet Zayıflamak isteyenler için asla vazgeçilmeyen iki altın kuraldır. Önce Diyetisyene gidip daha sonra bir spor salonuna giderek diyetisyeninizin önerdiği spor aletleri ile çalışarak kilo verebilirsiniz.

spor-zayiflama

zayıflamak isteyenlerin en çok yaptıkları hatalardan biride ilk önce spor salonuna giderek spor hocasından zayıflama yönünde beslenme listeleri oluşturmalarıdır ki biz bunu gerekli sağlık kontrollerinden, tahlillerinden geçmeden yapıldığı için sağlıklı bulmuyoruz. Zayıflamak için öncelikle uzman bir diyetisyen tarafından gerekli olan sağlık kontrollerinden geçmelisiniz. Sağlıksız yapılan spor size faydadan çok zarar getirecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir