Kadın Türk

Bugün: 2.7.2015 Saat: 06:34:53
Yazı Boyutu:
 • Yazıları Büyüt
 • Normal Yazı Boyutu
 • Yazıları Küçült
Kadın Türk kadın türk Web Sitemize hoş geldiniz...

Online Kadınların Buluşma Noktası...

civciv sarısı saç rengi konusunu yazdır civciv sarısı saç rengi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.

civciv sarısı saç rengi

  TARİH: 13-05-2010 - SAAT: 03:39:24 | Ekleyen: Kadın Türk civciv sarısı saç rengi

Kadın ruhunun derinliklerindeki rengârenk duyguları çarpıcı tasarımları, son yıllarda koleksiyonlarına yansıtan modacılar, bu yılın saç renklerini ve kesimlerini de çok etkiliyor. Eğer farklı ve çekici görünmek istiyorsanız; bu yılın saç renkleri olan turuncu, civciv sarısı, patlıcan moru ve kızıl tam size göre…

Sıra dışı modacılardan etkilenen saç tasarımcıları, sarı ve siyahın dışında kalan çarpıcı ve cesur tonları bu yılın saç renkleri olarak ilan ediyor. Kızıldan, kırmızıya ve bordodan turuncuya kadar canlı renklerin tüm tonlarını kadınların beğenisine sunan saç tasarımcıları, bu renklerin kadınların içindeki özgüven duygusunu da dışarı yansıttığı görüşünde.

Belirgin kare şeklinde kâküllerin ve kat kat kesimlerin aykırı renkleri çok iyi taşıdığını belirten modacılar, saçlarda farklı renklerin de bu yıl favorileri olduğunu söylüyor.

Sarının büyüsü bu yıl da moda


‘Sarının modası geçmez’ diyen saç tasarımcıları, bu yıl sarının tüm tonlarının kullanılacağını ifade ediyor. Altın-civciv sarısı gibi renklerin özellikle mavi gözlü ve beyaz tenli kadınlara çok yakıştığını belirten tasarımcılar, uzun saçın sarıyı daha iyi taşıdığı görüşünde. Modacılar sarışınlara kesim olarak da kat kat kesimleri öneriyor.

Favorisi asimetrik kesim


S&S Kuaför’ün başarılı tasarımcılarından Selim Biçer, bu yıl kendi favorisinin asimetrik kâküller ve yüksek topuzlar olduğunu ifade ediyor. Kış için vanilya renklerinin çok iddialı olduğunu belirten Biçer, bu tonların kadına hem doğal bir canlılık hem de çekici bir görünüm kazandırdığını kaydediyor. Biçer ayrıca uzun saçın kadına her zaman çok yakıştığını belirtiyor.

Hatlar belirgin


Sosyete Hair Art Güzellik Merkezi’nin usta kuaförlerinden Fikret Alıcı ise bu yıl farklı saçların dişiliği ön plana çıkartıp kadınların daha seksi ve çekici görünmesini sağladığını belirtiyor. Alıcı diğer meslektaşları gibi asimetrik kesimlerin kadınların yüz hatlarını daha çok ortaya çıkarttığını ifade ediyor. Başarılı kuaför renklerde tercihinin ise çikolata ve bej tonları olduğunu söylüyor.


Sponsor Bağlantılar:
instadiet


TAGS: bayan çekici, çekici görünmenin sırları, pembe maske yapan bayan kuaförleri, çekici gögüslerin görünmenin yolları, hoş görünmenin yolları,


Bu yazıya henüz yorum yapılmamış yorum yapan ilk kişi siz olun...


civciv sarısı saç rengi Hakkında Yeni Yorum Yaz


  Yorum yazarken lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :   
 

İdeal Kilo Hesaplama

İdeal Kilo Hesaplama

Herkesin ortak derdi kilo. Peki ideal kilonuzu biliyor musunuz? İdeal Kilo Hesaplama

Neden Kadın Türk

İnternette yayın yapan kadın sitelerine baktığımızda yazıları okumak yorum yazmak için sayfalarca form doldurmak zorunda bırakıyorlar. Peki bizde nasıl?
 • Üyelik şartı yok!
 • Kişisel bilgileri vermek yok!
 • İstediğiniz yazıyı üye olmadan yazabilirsiniz
 • Yazılan yazıları üye olmadan yorumlayın
 • Kendini özgürce ifade edin

Site İçerisinde Arama Yap

Sarımsak Çayı

Angeline Jolie Tavsiyeli; sarımsak çayı garlic tea

garlic tea sarımsak çayı

En Son Eklenen Yorumlar

sarımsak çayı garlic tea

Kullanım Hakları:

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.