Kadın Türk

Bugün: 27.3.2015 Saat: 08:51:38
Yazı Boyutu:
 • Yazıları Büyüt
 • Normal Yazı Boyutu
 • Yazıları Küçült
Kadın Türk kadın türk Web Sitemize hoş geldiniz...

Online Kadınların Buluşma Noktası...

sortlu mayo nereden alınır konusunu yazdır sortlu mayo nereden alınır konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.

sortlu mayo nereden alınır

  TARİH: 13-06-2011 - SAAT: 15:22:07 | Ekleyen: Kadın Türk sortlu mayo nereden alınır

50'li yılların trendeleri - puantiyeler, fırfırlar ve yüksek beller - plajlarda da boy göstermeye hazırlanıyor.

Vintage mayo ve bikiniler plajların en popüler trendleri arasında. Beğeniyle takip edilen televizyon dizisi Mad Man, modacılara 50'li yıllara yönelme konusunda cesaret verirken, bu trendi plaj giyiminde kullanılmasının en güzel yanı ise, vücudunuza göre seçtiğiniz bikininiz veya mayonuzla harika görünebilecek olmanız. Yaşınız, bedeniniz, boyunuz ne olursa olsun, mayo ve bikini alışverişi hepimiz için biraz depresif bir etkinlik.

Aylarca vücudunuzu kapalı giysilerin arkasına sakladıktan sonra, bikini alırken mutlaka vücudumuzda bir kusur buluruz. Endişeye mahal yok, 5 farklı vücut tipine sahip 5 kadın üzerinde göreceğiniz bikini ve mayolar, size kendinize yakışanı bulmanız konudunda yardımcı olacak...

Gençler için Kıvrımlı vücutlar için Erkeksi vücutlar için Bu trend gençler için özellikle çok kullanışlı. Parlak renkler ve puantiyelerle süslenmiş yüksek belli bikiniler gençlere ve kendini genç hissedenlere çok yakışacak. Bikinilerinizde fırfırlar be püsküller de kullanabilirsiniz. Hatta bir çok bikini altı drapeler ve kat kat fırfırlarla süslü...

Moda dergilerindeki sıska modelleri kafanızdan atın ve kıvrımlarınızı mükemmel şekilde ortaya sermek için tek parça mayoları kullanabilirsiniz. Büyük göğüslerinizi desteklemek için kalın askılı ve boyundan bağlı mayoları tercih edin. Eğer vücudunuzun hatları belirgin değilse, en önemli unsur vücudunuza kıvrımlı bir görünüm kazandırmaktır. Bunun için üst parçası destekli ve fırfırlarla süslü bikinileri tercih edin, tek parça mayolardan uzak durun.

Büyük fırfırlar, fiyonklar ve kabarık görünümlerle vücudunuzu destekleyin. Bu arada, bikini altlarınızda düşük bel tercih etmelisiniz. Büyük bedenler için Olgun kadınlar için Şort kesimli mayolar kalçalarınızı daha iyi saracaktır ve en önemli ip ucumuz; lacivert daha ince görünmenizi sağlar. Beyazla bir arada kullanarak şık bir denizci tarzı yakalayabilirsiniz. Mayonuzun göğüs kısmını daha açık tutarak ve bir fiyonklar süsleyerek, dikkati bu kısımda toplayabilirsiniz. Karın kısmınızı iyice saran ve etek görünümü ile kalçalarınızı gizleyen bu model 50 yaş ve üstü okuyucularımızın çok işine yarayabilir. Drapeli görünümü ışık yanılmalarına sebep olur ve ufak fazlalıklarınızı çok iyi gizler.


Sponsor Bağlantılar:
instadiet


TAGS: şortlu mayo bikini, vintage mayo marka, sortlu denizci modeli bikiniler, destekli kalın askılı mayolar, kayseri mayo mağzaları,


Bu yazıya henüz yorum yapılmamış yorum yapan ilk kişi siz olun...


sortlu mayo nereden alınır Hakkında Yeni Yorum Yaz


  Yorum yazarken lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :   
 

İdeal Kilo Hesaplama

İdeal Kilo Hesaplama

Herkesin ortak derdi kilo. Peki ideal kilonuzu biliyor musunuz? İdeal Kilo Hesaplama

Neden Kadın Türk

İnternette yayın yapan kadın sitelerine baktığımızda yazıları okumak yorum yazmak için sayfalarca form doldurmak zorunda bırakıyorlar. Peki bizde nasıl?
 • Üyelik şartı yok!
 • Kişisel bilgileri vermek yok!
 • İstediğiniz yazıyı üye olmadan yazabilirsiniz
 • Yazılan yazıları üye olmadan yorumlayın
 • Kendini özgürce ifade edin

Site İçerisinde Arama Yap

Sarımsak Çayı

Angeline Jolie Tavsiyeli; sarımsak çayı garlic tea

garlic tea sarımsak çayı

En Son Eklenen Yorumlar

sarımsak çayı garlic tea

Kullanım Hakları:

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.