Kadın Türk

Bugün: 8.7.2015 Saat: 03:03:32
Yazı Boyutu:
 • Yazıları Büyüt
 • Normal Yazı Boyutu
 • Yazıları Küçült
Kadın Türk kadın türk Web Sitemize hoş geldiniz...

Online Kadınların Buluşma Noktası...

ereksiyon haplarının zararı varmı konusunu yazdır ereksiyon haplarının zararı varmı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.

ereksiyon haplarının zararı varmı

  TARİH: 16-03-2010 - SAAT: 11:20:26 | Ekleyen: Kadın Türk ereksiyon haplarının zararı varmı

Penis ölçülerini arttırmak için doğal otlardan yapılmış özel bir formüldür. Seksüel sağlığınızı sağlayacak ve ereksiyon probleminizi giderecek, Dünya'nın çeşitli yerlerinden alınmış otlarla harmanlanmış özel bir formül içerir. Şimdiye kadar sadece Amerika ve Avrupa'da kullanılan bu üründen hiç bir şikayet ya da yan etki görülmemiştir. Bu inanılmaz bir garantidir. Şimdi Türkiye'de satılmaya başlanan ve çok fazla talep gelen bu ürünle seks hayatınız mükemmel bir hale gelecek. Eğer penisinizi büyütmek, ve bu konuda bir kaç hafta gibi kısa bir süre içerisinde sonuç almak istermisiniz. Seçkin bilim adamları tarafından Albion Medical laboratuarlarında geliştirilen V-PILLS kısa penis boyu, iktidarsızlık, erken boşalma gibi şikayetleri bulunan binlerce erkeğe kesin ve kalıcı bir çözüm oldu. V-PILLS piyasaya sunulmadan her türlü teste tabii tutulmuş, ve tıp çevrelerince kabul görmüş, onaylanmıştır. Etkisi 100% garantilidir. Albion Medical sizi bu etkiyi bizzat yaşayarak görmeye davet eder. Artık istediğiniz penis boyuna ve erkeklik gücüne ulaşmanız için büyük acılara katlanmanıza, büyük çabalar ve paralar harcamanıza gerek yok.

Penis Büyütücü Hap V-Pills Penisi Nasıl Büyütür?

Penisinizin içerisinde 'corpa cavernosa' adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandıgınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana gelir. Penis Büyütücü V-Pills hapları bilim adamları tarafından bu dokuların kapasitesini arttırmak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır, ve penisiniz enine ve boyuna büyür. Aynı zamanda ereksiyon da daha uzun sürer. Bunun için, egzersiz gerekmez , Cerrahi müdahale gerekmez , Pompa gerekmez. Yapmanız gereken tek şey Penis Büyütücü V-Pills haplarını kullanmak. Bu kadar basit.

Penis Büyütücü Hap V-Pills ile Penis Ne Kadar Büyür?


Şimdi sıkı durun , Penis Büyütücü V-Pills hapları ile penisiniz şu anki boyutundan % 20 ila % 25 arasında daha büyük olacak Üstelik 100% garantili!

Orjinal Penis Büyütücü V-Pills hapları ile daha büyük penis!

Tıbbi kayıtlara göre ortalama bir penis uzunluğu 6 inç 'tir ( 17,5cm ). Bu değer ırka, yaşadığınız yere veya milliyetinize göre değişmez. Eğer bu ortalamanın üzerine çıkmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz . Üstelik tamamen güvenilir ve gizli bir biçimde. Unutmayın Penis Büyütücü V-Pills hapları sizin küçük sırrınız olarak kalabilir. Kimsenin bilmesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Küçük bir meblağ karşılığı istediğiniz BÜYÜK sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cinsel yaşamınıza gereken ehemmiyeti gösteriyorsanız, bu hapları kullanm konusunda tereddüte düşmemelisiniz.

Penis Büyütücü V-Pills hapları ile penisim ne kadar sürede büyür?

12 haftalık 3 kür 180 kapsül Penis Büyütücü V-Pills hapları ile ulaşabilirsiniz.
 • 1.Hafta - 4.Hafta Penisinizin Gelişimi: Bu süre içerisinde gözle görünür en önemli değişiklik, penisinizin genişlemesi ve daha uzun süren ereksiyon hali olacaktır. Sertleşme ve Cinsel gücünüzde de gözle görülür artışı hemen fark edeceksiniz. Daha fazla zevk alarak partnerinize de daha fazla zevk vereceksiniz
 • 5.Hafta - 8.Hafta Penisinizdeki Gelişimler: Artık penisinizin belirgin biçimde uzamaya basladığına tanık olacaksınız. Ereksiyon durumunda olmadığınız hallerde bile penisinizin daha kalın ve daha uzun bir şekilde aşağıya sarkması sizi gururlandıracaktır. Aynaya baktığınızda şaşıracaksınız.
 • 9.Hafta ve sonrası Penisinde oluşacak değişmeler: Artik penisiniz daha önce aklınıza dahi gelmeyecek şekilde uzamış ve genişleşmiştir. Ereksiyon halinde deyim yerindeyse kaya gibi sert ve uzun bir penise sahipsiniz artik.

Peki neden Penis Büyütücü V-Pills hapları kullanmalıyım?

7 (17,5cm) , 8 (20cm) , ve hatta 9 inç (22,8cm) bir penis ile bir kadının en hassas bölgelerine ulaşabilir, ve onun muhtemelen daha önce varlığından bile bihaber olduğu sinir uçlarını harekete geçirebilirsiniz. Buna ulaştığınız kalınlığı da eklediğinizde (bazı kadınlar kalınlığın onlar için her şey olduğunu söyler) onu deyim yerindeyse tam olarak doldurur, daha önce hiç tatmadığı zevkleri yaşatırsınız. Artık sizde uzun ve kalın penisinizle cinsel birleşmeden daha fazla zevk alacaksınız. Bu noktaya ulaştıktan sonra ise asla bir daha geçmişi hatırlamak istemeyeceksiniz. Bu muhteşem bir şey.

Penis Büyütücü V-Pills hapları ile Penisimdeki Kalınlık kalıcı olur mu?

Evet, penisinizdeki büyüme kalıcıdır. İstediğiniz boyutlara ulaştığınızda hapı kullanmayı bırakın yeter. Penisiniz sonsuza kadar o boyutlarda kalacaktır. Hatırlatırız ki , 9 inç (22,8cm) ten daha büyük penisler çoğu kadın için fazlasıyla büyüktür. Her ne sebeple olursa olsun penisinizi daha da uzatmak isterseniz, bunu Penis Büyütücü V-Pills haplarını kullanarak yapabilirsiniz.

Penis Büyütücü V-Pills haplarının İçerisinde ne var?

Penis Büyütücü V-Pills haplar, penis boyutlarını uzatan, ereksiyon süresini ve cinsel gücü arttıran, doğal otlar ve baharatların karışımı ile elde edilmiş bir formüldür. Bu formül penis içindeki süngerimsi dokunun hacmini arttırır.

Penis Büyütücü V-Pills hapları kullananlar ne gibi değişimler yaşar?

Ereksiyon halinde daha kalın, daha sert ve 3 inç (7.62cm) daha uzun bir penisiniz olacak. Ereksiyon halinde olmadığınız hallerde bile penisiniz daha uzun ve kalın olacak. İstediğiniz zaman sorunsuz sert ve uzun süreli ereksiyon haline geçeceksiniz. Cinsel yaşamınız üzerine tam bir hakimiyet kuracaksınız. Kontrol tamamen sizin elinizde olacak. Daha güçlü ve zevkli orgazmlar yaşayacaksınız. Erken boşalma sorununuz olmayacak. Kalıcı , güvenli ve acısız bir büyüme deneyimliyeceksiniz

Penis Büyütücü V-Pills haplarının Başka faydaları var mı?

 • Cinsel sağlığınızda genel bir düzelme
 • Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi Cinsel arzuyu arttırır
 • Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırır
 • Cinsel organlara kan dolaşımını arttırır
 • Cinsel hormonların üretimini destekler
 • Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır

Penis Büyütücü V-Pills haplarının Yan Etkisi Var mı?

 
Hayır, Penis Büyütücü V-Pills hapları reçeteye tabii olmayan 100% güvenirli bitki karışımından oluşmaktadır.

Penis Büyütücü V-Pills hapları nasıl kullanılır?

Ürünümüzden kesin sonuç alınabilmesi için sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra 1 adet kullanılması tavsiye edilir. 1 kutu ürünümüzde 60 kapsül V-Pills bulunmaktadır. 1 kutu 60 kapsül V-Pills 1 aylık kür olarak hazırlanmıştır. Kesin sonuç alınabilmesi için minimum 3 kür 180 kapsül kullanılmalıdır. Tamamen naturel olan ürünümüzün hiçbir yan etkisi yoktur


Sponsor Bağlantılar:
instadiet


TAGS: vpills ne kadar büyütür, v pills yorumları, penis büyütücü evde bitki karışımı hazırla, penis büyütücü ilaçlar gerçekten büyütüyormu, penis büyüten haplar gerçek mi,


ereksiyon haplarının zararı varmı için yapılmış yorumlar.


v-pills zararları hakkında ayşe ç. nin yorumu
ayşe ç.
Balıkesir
kadın sitesi yorum v-pills zararları
v-pills zararları
Bu yorum 29-05-2010 02:30:04 tarihinde yazılmıştır...

"merhaba arkadaşlar geçen bir alışveriş kanalında gördüm v-pills hapını. Eşimle aramızda birtakım cinsel sorunlar olduğu için eşime almak istiyorum ama herhangi bir yan etkisi zararı olur mu emin olamıyorum. V-pills tam aradığımız şey ama v-pills zararları konusunda endişeliyiz :("

 
yan etkisinin kesin olup olmadığı hakkında mehmet es nin yorumu
mehmet es
Yurt Dışı
kadın sitesi yorum yan etkisinin kesin olup olmadığı
yan etkisinin kesin olup olmadığı
Bu yorum 10-06-2010 19:16:23 tarihinde yazılmıştır...

"fiyati nekadar ve yurt disindayim nasil ala bilirim"

 
v-pills riskleri hakkında ferhad nin yorumu
ferhad
Yurt Dışı
kadın sitesi yorum v-pills riskleri
v-pills riskleri
Bu yorum 29-06-2011 03:26:11 tarihinde yazılmıştır...

"BEN ACIKCASI ENDISELIYIM AMA ALIP DENEMEYI DUSUNUYORUM HER NE KADAR RISKLI OLSADA"

 
penis boyutu endişe hakkında gokhan toprak nin yorumu
gokhan toprak
Zonguldak
kadın sitesi yorum penis boyutu endişe
penis boyutu endişe
Bu yorum 31-07-2011 13:59:14 tarihinde yazılmıştır...

"22 yasındayım ve boyu 12 cm ve bıraz ınce ve endıse duyuyorum bu konudan v-pills almak ıstıyorum ama endıselıyım yan etkısı yada zararı olurmu dıye"

 

ereksiyon haplarının zararı varmı Hakkında Yeni Yorum Yaz


  Yorum yazarken lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :   
 

İdeal Kilo Hesaplama

İdeal Kilo Hesaplama

Herkesin ortak derdi kilo. Peki ideal kilonuzu biliyor musunuz? İdeal Kilo Hesaplama

Neden Kadın Türk

İnternette yayın yapan kadın sitelerine baktığımızda yazıları okumak yorum yazmak için sayfalarca form doldurmak zorunda bırakıyorlar. Peki bizde nasıl?
 • Üyelik şartı yok!
 • Kişisel bilgileri vermek yok!
 • İstediğiniz yazıyı üye olmadan yazabilirsiniz
 • Yazılan yazıları üye olmadan yorumlayın
 • Kendini özgürce ifade edin

Site İçerisinde Arama Yap

Sarımsak Çayı

Angeline Jolie Tavsiyeli; sarımsak çayı garlic tea

garlic tea sarımsak çayı

En Son Eklenen Yorumlar

sarımsak çayı garlic tea

Kullanım Hakları:

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.